bg1
 
Sk /

imagine development s.r.o.

 

SK

Kutlíkova 13

851 02 Bratislava

 

CZ

Sochorova 23

616 00 Brno

 

Tel +421 948 966 977

Tel +421 221 293 421

info@imaginehome.eu

 

projekty

Dobré bývanie nie je len o dobrom byte a dobrom dome, ale aj o peknom okolí, príjemných susedoch, blízkej škole, či jednoduchej dostupnosti.

Hľadáte miesto, ktoré by stálo za to, aby sa stalo vašim domovom? My tiež. Hľadáme miesta, na ktorých by sme sami radi žili. Vytvárame na nich domy a v nich byty tak, ako by sme ich robili sami pre seba. Nie sme veľkí a nechceme robiť veľké veci. Chceme vytvárať príjemné prostredie. Možno máme rovnaký pohľad na život a bývanie, ako Vy. Skúste sa pozrieť na jeden z našich aktuálnych projektov, možno nájdete, čo hľadáte. A ak aj nie, možno Vám to pomôže pri Vašom ďalšom hľadaní.

Ak sa tomu už nejakú chvíľu venujete, asi je vám jasné, že dobré bývanie nie je len o dobrom byte a dobrom dome, ale aj o peknom okolí, príjemných susedoch, blízkej škole, či jednoduchej dostupnosti. A istotne tiež už viete, že projektov, ktoré by všetky tieto hľadiská naplnili, nie je veľa. My sa snažíme, aby tie naše projekty medzi ne patrili.

 

Staviame iba v lokalitách, ktoré majú svoju vlastnú atmosféru a v ktorých vidíme skrytý pôvab. A len vtedy, keď ich  našou výstavbou dokážeme podporiť a zvýrazniť, nie zničiť. Sústreďujeme sa vždy iba na niekoľko projektov, aby sme ich vedeli zvládnuť s maximálnym nasadením, invenciou a zodpovednosťou. V každom z nich vychádzame z rovnakých princípov, ale každý z nich je jedinečný. Rovnako ako ľudia, pre ktorých ich vytvárame.
scroll